Usługi

Co możemy Ci zaoferować?

Programowanie i kodowanie

Pracujemy w najpopularniejszych językach (np. PHP, JS, JQUERY, HTML5, CSS3, C#), wykorzystując najlepsze frameworki (np. CodeIgniter, Laravel), bootstrapy (np. Twitter Bootstrap) i bibloteki (np. Angular.js, Vue.js) dostępne na rynku.

Aplikacje webowe i natywne

Tworzymy aplikacje obsługiwane przez przeglądarki mobilne oraz dostosowane pod konkretne platformy (np. Android, iOS). Działamy kompleksowo, od koncepcji na papierze, aż do obsługi aplikacji i utrzymania jej na naszych serwerach.

Prace koncepcyjne

Nasi Specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów IT. Powiedz nam jaki efekt swoich działań chcesz osiągnąć, a my pomożemy dobrać Ci najlepsze technologie.

Analityka internetowa

Wdrażamy narzędzia pozwalające na gromadzenie danych, ich analizę, stawianie rekomendacji i podejmowanie działań. Wnioski i rekomendacje prowadzą do poprawy działania serwisu i pozwalają na podejmowanie skutecznych działań.

Projektowanie graficzne

Nasi Designerzy stworzą dla Ciebie szeroką gamę grafik, od bannerów reklamowych, przez projekty stron i sklepów internetowych aż po pełne identyfikacje wizualne.

Serwery i obsługa IT

Posiadamy własne, szybkie serwery, które oddajemy do dyspozycji Twoich projektów. Aplikacje, które są utrzymywane na serwerach, otrzymują wsparcie techniczne Specjalistów IT.

Profesjonalne szkolenia

Prowadzimy szkolenia z zakresu realizowanych przez nas usług, od obsługi popularnych systemów CMS, aż do tworzenia rozbudowanych aplikacji. Szkolenia mogą być indywidualne lub grupowe, prowadzone w siedzibie klienta lub on-line.

E-Marketing i Social Media

SEO i SEM, AdSense, AdWords czy profile social media to tylko wierzchołek góry lodowej możliwości marketingowych w Internecie. Dobieramy działania marketingowe w taki sposób, aby efektywnie wpływały na Twoje projekty.