Założyciele
NextGen Group

 • Mateusz Buszkiewicz CEO

  IT Developer, Doradca, Maniak Technologiczny, Innowator. Poszukiwacz zastosowań dla nowinek technicznych w biznesie. Pomaga przedsiębiorcom wdrażać oraz rozwijać komputeryzację przedsiębiorstwa. Wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne, które mają za zadanie wspieranie i zmechanizowanie działań przedsiębiorstwa. Na równi z pasją do technologii stoi pasja do motoryzacji i wyścigów samochodowych oraz driftingu.

 • Daniel Rusnak vCEO

  Zdeterminowany do przełamywania własnych barier sportowiec, psycholog i dyplomata na co dzień zajmujący się rozwiązywaniem problemów przedsiębiorców. Z natury leniwy, przez co skutecznie znajduje najszybsze i najbardziej skuteczne rozwiązania. Założyciel Stowarzyszenia Rozwoju Regionalnej Przedsiębiorczości niosącego pomoc przedsiębiorcą z sektora MŚP. Miłośnik strzelectwa wyborowego, motoryzacji i grafiki komputerowej.

Nasz zespół

 • Bartosz

  Strateg, konsultant biznesowy ds. PR i marketingu, przygotowuje strategie marketingowo – sprzedażowe, nadzoruje realizowane kampanie reklamowe i outsourcing marketingowy prowadzony dla klientów. Współtwórca marki agencyjnej AMPLIGAMER, skierowanej do branży producentów gier wszelakich, a także do twórców aplikacji mobilnych i desktopowych. Amator czarnej kawy, aktywny biegacz na dystansach 5-15 km.

 • Anna

  Wieloletni manager projektów biznesowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Była dyr. Biura Informacji i Promocji Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, przez sześć lat kierowała działem marketingu i współpracy międzynarodowej w Wyższej Szkole Turystyki i Rekreacji im. M. Orłowicza. Współzałożycielka Polsko Chińskiej Rady Biznesu. Prywatnie pasjonatka podróży i Qigong, propagatorka zdrowego stylu życia.

 • Andrzej

  Pasjonat informatyki samej w sobie, a programista z jeszcze większego zamiłowania. Jak odrywa wzrok od monitora to głównie dlatego by popatrzeć na góry. Doskonale odnajduje się w roli menedżera zespołu, zarządzając zespołem programistów. Sam też siada do kodu, aby zająć się najciekawszymi i najbardziej zaawansowanymi do zaprogramowania funkcjonalności. Specjalista od projektowania kalkulatorów finansowych.

 • Bartosz

  Projektant grafiki oraz konsultant ds. wizerunku marki. Od pięciu lat działa w sektorze MŚP i współpracuje z instytucjami użytku publicznego. Z powodzeniem odnajduje się w projektowaniu systemów identyfikacji wizualnej oraz publikacji z przeznaczeniem do druku i Internetu. W swojej pracy łączy kreatywne formy przekazu z pełnym poszanowaniem dla fundamentalnych założeń strategii wizerunkowej i marketingowej.

 • Dominik

  Pasjonujący się zawodowo i prywatnie marketingiem treści, storytellingiem i grami wideo. Jego specjalnością, poza copywritingiem (pisaniem tekstów do publikacji i sloganów reklamowych), są media interaktywne i związana z nimi elektroniczna rozrywka (co-founder marki APMLIGAMER). Obecnie prowadzi autorską audycję kulturalno-dydaktyczną o grach wideo Graj z Głową. Wieloletni dziennikarz growy, krytyk i ludolog.

 • Katarzyna

  Perfekcyjnie zarządza nie tylko projektami ale również swoim czasem. Jest wieczną optymistką. Bardzo dobrze zorganizowana, dokładna oraz odpowiedzialna, co jest niezbędne u profesjonalnego Project Managera. Praca pod presją wpływa na nią niezwykle mobilizująco przez co wszystkie prowadzone przez nią projekty są zawsze dopięte na ostatni guzik. Wyznaje zasadę „co nie zapisane to nie zrobione”.

 • Marta

  Pisanie zamieniła w hobby, a potem w zawód. Pierwsze kroki stawiała w nowych mediach i fascynacja ich możliwościami pozostała w niej do dzisiaj. Odnajduje się w kampaniach wizerunkowych i komunikacji z odbiorcami. Pozornie pracuje i żyje w chaosie, ale znajduje się w nim lepiej niż w pedantycznym porządku. Po pracy dalej pisze, czyta, bawi się

Zaufali nam

nextgengroup.adminO nas